Статті

Що краще: десять хороших оптик чи одна найкраща?

Мережа оптик має важливу перевагу - їх багато. Ця перевага дає вам, як пацієнтові, певну вигоду - ви обираєте найближчу для себе і витрачаєте менше часу на дорогу.

Проте, чи така вигода вам потрібна, коли йдеться про корекцію гостроти зору?

Оптик у самій мережі багато і вони майже поряд. Але якщо ми відкриваємо декілька оптик, то скоріше за все вони невеликі за площею. Це у свою чергу обмежує нас у кількості оправ, у кількості працівників та й обладнання багато не поставиш.

Розвиваючи центр зору “Мегаоптика”, ми пішли шляхом фокусування на важливих складових окулярної корекції без жодних обмежень по площі.

Діагностика. Достатня кількість обладнання для глибокої професійної діагностики зорової системи дорослих та дітей.

Фахівці. У нас працює понад 20 оптометристів та офтальмологів, що дає змогу в складних випадках проводити консиліуми.

Супермаркет окулярів 8000 оправ для примірки у супроводі бренд-експерта.

Власна оптична лабораторія. Виготовлення окулярів відбувається тут же і майстер-оптик присутній на примірках.

Так, для цього нам знадобилося велике просторе приміщення на 1000 кв. м. І логічно, що три чи п’ять таких великих оптик немає сенсу відкривати, бо, насправді однієї вистачає, як для Львова це точно.

Врешті, наш, певною мірою, революційний підхід - зосередження в одному місці усіх послуг від діагностики до виготовлення - показав свою ефективність. Кожний наш пацієнт отримує ідеальну окулярну корекцію зору.

І, до речі, саме за таку пацієнт орієнтовану стратегію “Мегаоптика” й отримала звання кращої оптики світу.

Чекаємо вас у центрі зору “Мегаоптика” у Новому ЦУМі на Княгині Ольги, 106. По мірках Львова це близько. Навіть якщо ви мешкаєте у передмісті. До того ж повноцінно працюємо сім днів на тиждень з 10:00 до 19:00
Статті