Статті

6 шкідливих звичок власників окулярів

Ми зібрали шість найпоширеніших шкідливих звичок, які зменшують термін комфортної експлуатації окулярів. Уникайте таких звичок, щоб не пошкодити окуляри

❌ Знімати та надівати окуляри однією рукою. Важливо, щоб навантаження на оправу було рівномірним. Коли знімаєте чи надіваєте окуляри однією рукою, вони вигинаються, розтягуються і сповзають з перенісся. Щоб уникнути деформації оправи, беріться за окуляри обома руками.

❌ Витирати окуляри будь-чим, що трапляється під рукою. Вологі серветки, випадкові миючі засоби, волога тканина чи власна сорочка – це все НЕ ПІДХОДИТЬ для очищення лінз, адже може пошкодити поверхню. Тільки спеціальні серветки з мікрофібри чи засоби, призначені для догляду за окулярами.

❌ Носити окуляри на голові. Якщо ви часто носите окуляри на голові, оправа розтягується. Відтак, посадка стає вільнішою, окуляри ковзають на носі, а вам доводиться їх постійно поправляти.

❌ Класти окуляри лінзами на тверду поверхню (стіл, стілець, панель приладів автомобіля тощо). Так на лінзах з'являються подряпини. А лінзи з подряпинами – погіршують оптичні властивості окулярів.

❌ Зберігати окуляри будь-де, але не у футлярі. Якщо ви знімаєте окуляри і залишаєте їх на столі, у шухляді чи деінде – лінзи можуть забруднитися, впасти, подряпатися. Запам'ятайте: якщо окуляри не на обличчі, вони у спеціальному футлярі, який їх надійно захищатиме.

❌ Тепловий удар. Високі температури шкідливі для окулярів. Не стійте в окулярах біля відкритого вогню, кухонної плити чи духовки, не залишайте на підвіконні, панелі автомобіля чи під прямими сонячними променями. Через тепловий удар руйнується матеріал та покриття лінз. Можливе пошкодження покриття оправи.

Уникайте шкідливих звичок, які можуть призвести до пошкоджень та зайвих витрат на заміну окулярів. Бережіть свої окуляри – вони вам допоможуть краще бачити життя.
Статті