НАЙКРАЩА ОПТИКА СВІТУ

Центр зору «Мегаоптика» отримав перемогу на престижній виставці в Мілані MIDO 2023 в категорії BeStore Innovation Awards. Центр зору «Мегаоптика» став найкращою оптикою світу за інноваційністю підходів у роботі, фаховістю та рівнем клієнтського сервісу.

MIDO — це провідна світова виставка в галузі оптометрії та окулярів, яка відбувається щорічно з 1970 року. Вона об’єднує десятки тисяч професіоналів з усього світу, щоб представити нові ідеї, поділитися останніми інноваціями галузі та налагодити нові бізнес-партнерства.

«Представляти Україну на світовій виставці в Мілані – велика честь для нас. Цією перемогою ми хочемо ще раз підкреслити, що українці – це дуже сильна, інноваційна та смілива нація. Отримати нагороду BeStore Innovation Awards і розгорнути прапор України на найвидатнішому світовому майданчику в галузі оптометрії та окулярів – новий статус та відповідальність для Мегаоптики.  Ми, українці, вміємо будувати якісні компанії навіть у час, коли виборюємо право на свободу своєї держави. Дякуємо за цю можливість нашим захисникам та захисницям», — СЕО Центру зору «Мегаоптика» Тарас Пронів. 
Для участі в конкурсі на MIDO Eyewear Show 2023 ми підготували відео про роботу Мегаоптики: про наші стандарти, особливості діагностики, а також про те, як відбувається процес підбору окулярів.

Команада Мегаоптики не планує зупинятися на досягнутому, продовжує розвиватися і надалі, щоб у майбутньому допомагати ще більшій кількості українців бачити краще. Бо бачити - означає жити!

Запис на діагностику зору
Скільки вам повних років?
Натискаючи кнопку "Записатися" ви даєте
добровільну згоду на обробку персональних даних
galyna@megaoptika.ua
МЕГАОПТИКА
НАЙБІЛЬШИЙ ОКУЛЯРНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ